Wydarzenia

banerek  

 

ZS Nr 4 w Kutnie-Azorach zawsze starał się oferować najpopularniejsze kierunki kształcenia w powiece kutnowskim. Szkoła jako pierwsza zaproponowała uczniom szkół gimnazjalnych, takie kierunki jak technik informatyk i technik spedytor. Od roku szkolnego 2016/2017, chcąc uatrakcyjnić kształcenie na kierunku technik informatyk oraz wykorzystać potencjał uczniów, wprowadziliśmy innowację E- SPORT. Jej celem jest propagowanie sportów elektronicznych w profesjonalny sposób oraz poszerzanie treści programowych o elementy związane z tworzeniem gier komputerowych i aplikacji. Pogłębiamy pasje uczniów i przyczyniamy się do ich sukcesów. Niedawno Dawid Kowalski - uczeń klasy III TI zajął I miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Informatycznym - INFOGRABSKI, organizowanym przez ZS nr 3 w Kutnie.

Od roku szkolnego 2018/2019 szkoła wprowadza kolejną innowację – Służby celne. Dzięki modyfikacjom nauczanych treści programowych młodzież zostanie zapoznana z szerokim wachlarzem działań w obsłudze celnej. Kształcenie uczniów w zakresie przedmiotów specjalistycznych przybliży zakres zagadnień związanych z zasadami funkcjonowania administracji celnej, obrotem międzynarodowym, regulacjami celnymi Wspólnoty Europejskiej i Agencjami Celnymi. 

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno