Wydarzenia

banerek  

 

Zespół Szkól Nr 4 w Kutnie-Azorach w ramach 26. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, zorganizował kolejny turniej w e-sporcie, który odbył się w Kutnowskim Domu Kultury. Specjalnym gościem, który zaszczycił graczy swoją obecnością był znany aktor - Mateusz Damięcki.
Rozgrywki cieszyły się sporym zainteresowaniem, zwłaszcza event z CS : GO. Spośród drużyn, które się zgłosiły, zakwalifikowano 8 ekip:
Vack Team Gaming w składzie: Wielkopolan Michał, Dolatowski Kacper, Dzierzawski Michał, Flaszak Dawid, Wielichnowski Artur;
Sztosik w składzie: Sujewicz Jakub, Florczak Mikołaj, Kominiak Artur, Kaźmierczak Mateusz, Kiciak Kamil;
Full Tilt w składzie: Augustyniak Adam, Michalak Adrian, Godziemski Kacper, Jagiełło Dawid, Stodulski Kacper;
Grześki Grześka w składzie: Pawłowski Jakub, Krużowski Kuba, Garwicki Daniel, Zachman Hubert, Kurzyński Mikołaj;
Don’t Cry w składzie: Śmietański Patryk, Szczepaniak Patryk, Kacprzak Eryk, Wojciechowski Sebastian, Korzuchowski Kacper;
AHA w składzie: Krystian "Jujasek" Jujka, Kacper Czapliński, Arek Mordzak, Mateusz Wasielewski, Patryk Trawiński;
ZS nr 4 Kutno-Azory I w składzie: Stempniak Dominik, Witczak Albert, Kopański Mateusz, Smulczyk Arkadiusz, Majkowski Dawid;
ZS nr 4 Kutno-Azory II w składzie: Michał Sobczak, Dawid Jędrzejczak, Dominik Stempniak, Gracjan Dzikowski, Michał Urbaniak.
Mecze rozegrano systemem pucharowym. Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:
I miejsce – Don’t Cry
II miejsce – Full Tilt
III miejsce – Grześki Grześka
Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a drużynom , które nie zdążyły się zakwalifikować, zapraszamy na następne zawody.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

energ

Mapa

Filim promocyjny

FILMM

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno