Wydarzenia

banerek  

 

Uczniowie ZS Nr 4 uczestniczyli w nietypowej, żywej lekcji historii związanej z obchodami odzyskania niepodległości. Naszą szkołę odwiedzili członkowie Bractwa Rycerskiego KERIN z Subkowy, którzy przenieśli nas w czasy zaborów oraz opowiedzieli o odrodzeniu Polski. W lekcję zostali zaangażowani nasi uczniowie, ubrani w stroje minionych epok odgrywali różne scenki. 
Wielki talent aktorski ujawniła Kinga Mijas, która jako dumna Polska próbowała stawić opór zaborcom: Rosji - Wiktor Opaliński, Prusom - Karolina Pląskowska i Austrii - Wiktoria Fabisiak. Swoimi umiejętnościami aktorskimi bardzo chciał się pochwalić Mateusz Czarnecki z IV S, niestety nie zmieścił się w mundur Piłsudskiego! Marszałkiem został Szymon Iwański. Niezastąpionym aktorem okazał się jednak Michał Pałatyński. Nikt nie stanął mu na przeszkodzie! Jako żądny władzy bolszewik, prawie staranował profesora Durkę, który w skupieniu przyglądał się inscenizacji. Było dużo śmiechu i zabawy, ale nie zabrakło również powagi i wzruszeń. Pan Mateusz z Bractwa KERIN zakończył lekcję pięknym przesłaniem – dbajmy o Polskę, nie kłóćmy się, rozmawiajmy, abyśmy już nigdy nie musieli walczyć o wolność NASZEJ OJCZYZNY.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno