Wydarzenia

banerek  

 

Wszyscy mają pracownie językowe - mamy i MY! 
Jak mawiają osoby anglojęzyczne "last but not least", co w przekładzie oznacza "ostatni, ale nie mniej ważny". Nasi rodacy z kolei twierdzą, iż "ostatni będą pierwszymi". Tak odbieramy naszą pracownię językową, której instalacja i konfiguracja niedawno dobiegły końca. Już po kilku przeprowadzonych lekcjach można było się przekonać, że pracownia Mentor to niezastąpione rozwiązanie wspomagające naukę języków obcych- koncentruje uwagę uczniów, zmusza do skupienia i ćwiczeń. Zastosowanie nowoczesnych urządzeń to zachęta dla uczniów i radość nauczyciela- efektowne zajęcia są szybciej zapamiętane. Pozytywne aspekty były zauważalne już po kilku dniach – skuteczność przyswajania wiedzy zwiększyła się o kilkadziesiąt procent , o czym świadczą pozytywne oceny skrupulatnie zapisane w dziennikach lekcyjnych przez naszego zadowolonego anglistę! 
Nie tylko pracownią językową możemy się pochwalić! Mamy przecież bardzo dobrze wyposażoną pracownię spedycyjną oraz trzy nowoczesne pracownie komputerowe , w tym jedną do zajęć E- sport , w której do dyspozycji uczniów jest 12 stanowisk komputerowych o wysokich parametrach zapewniających uruchomienie wysokiej jakości aplikacji i najnowszych gier komputerowych. 
Ostatnio wyremontowano szkolne toalety oraz szatnię, która została wyposażona w komfortowe szafki uczniowskie.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno