Wydarzenia

banerek  

 

20.09.2018r w ZS Nr 4 im. Z. Balickiego w Kutnie – Azorach odbyła się impreza sportowo-rekreacyjna z okazji Pożegnania Lata. W sportowych rozgrywkach udział wzięły cztery klasy – trzy klasy technikum I KIS, III TK i IV SI oraz jedna klasa szkoły branżowej I stopnia– I WA. 
Uczniowie mogli rywalizować ze sobą w sześciu konkurencjach sportowych:

1. BIEG PRZEŁAJOWY KLAS PIERWSZYCH O PUCHAR DYREKTORA ZS Nr 4 im. Z. BALICKIEGO w KUTNIE-AZORACH

DZIEWCZĘTA:
• I miejsce – Borkowska Daria – I KIS
• II miejsce – Kwiatkowska Julia – I WA
• III miejsce - Sowińska Nikola – I KIS
• IV miejsce - Gołębiewska Magdalena – I WA
• V miejsce - Matysiak Anna – I WA
• VI miejsce - Szybkowska Natalia – I WA
• VII miejsce - Chmielewska Kamila – I WA

CHŁOPCY:
• I miejsce – Szałkowski Adam – I KIS
• II miejsce – Gawenda Arkadiusz – I KIS
• III miejsce – Michalak Mateusz – I KIS
• IV miejsce - Dzikowski Rafał – I WA
• V miejsce – Lewandowski Jakub – I WA
• VI miejsce – Sobczak Kacper – I KIS
• VII miejsce - Nowak Patryk – I WA

2. TURNIEJ PRZECIĄGANIA LINY

DZIEWCZĘTA:
• I miejsce – IV SI
• II miejsce – I WA

CHŁOPCY:
• I miejsce – I KIS
• II miejsce – III TK
• III miejsce – IV SI

3. TURNIEJ SIŁOWANIA NA RĘKĘ

DZIEWCZĘTA:
• I miejsce – Kacprowicz Alicja - IV SI
• II miejsce – Kamińska Natalia – Vice Dyrektor Szkoły
• III miejsce – Ryczkowska Agnieszka – Dyrektor Szkoły
• III miejsce – Chrzanowiecka Natalia – IV SI

CHŁOPCY:
• I miejsce – Gawenda Arkadiusz - I KIS
• II miejsce – Wolski Adrian – Nauczyciel 
• III miejsce – Nowak Patryk - I WA

4. SPACER FARMERA

CHŁOPCY:
• I miejsce – Gawenda Arkadiusz - I KIS
• II miejsce – Tadeusiak Kamil – I KIS 
• III miejsce – Grzybowski Jakub – I KIS

5. RZUT PIŁKĄ LEKARSKĄ

DZIEWCZĘTA:
• I miejsce – Kasprowicz Alicja – IV SI
• II miejsce – Chrzanowiecka Natalia – IV SI
• II miejsce – Komorowska Iza – IV SI
• III miejsce - Kwiatkowska Julia – I WA

CHŁOPCY:
• I miejsce – Smulczyk Arkadiusz – III TK
• II miejsce – Grzybowski Jakub – I KIS
• III miejsce - Nowak Patryk – I WA

6. TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

CHŁOPCY:
• I miejsce – III TK
• II miejsce – I WA
• III miejsce – I KIS

Po rozgrywkach sportowych wszyscy uczestnicy Pożegnania Lata mieli możliwość skosztowania kiełbasek z grilla. Podsumowując było zdrowo i sportowo a na koniec pysznie i smacznie.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

energ

Mapa

Filim promocyjny

FILMM

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno