Wydarzenia

banerek  

 

1 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Chłopca. Samorząd Uczniowski przygotował na tą okazję akademię, na której spośród zgłoszonych kandydatów wybieraliśmy dżentelmena, twardziela i śmieszka roku 2018/2019. Konkursowe zmagania oceniało jury w składzie p. Agnieszka Ryczkowska, p. Natalia Kamińska oraz p. Katarzyna Bartosiak. Chłopcy zmagali się z następującymi konkurencjami: w kategorii dżentelmen roku uczniowie musieli zaprezentować się i przejść po czerwonym dywanie, zatańczyć z dziewczyną oraz odpowiedzieć na pytanie: Jak poderwaliby dziewczynę, która się im podoba? W kategorii twardziel roku uczniowie siłowali się na rękę, robili pompki oraz kroili cebulę tak, żeby się nie popłakać, natomiast w ostatniej kategorii na śmieszka roku chłopcy musieli narysować swój autoportret, opowiedzieć kawał i zaśpiewać piosenkę karaoke.
Tytuł Dżentelmena roku otrzymał Szymon Iwański z klasy IVTI, tytuł Twardziela otrzymał Arkadiusz Smulczyk z klasy III K , a Śmieszkiem roku został Adam Czarnecki z klasy II wa. Chłopcy otrzymali dyplomy i czekolady, a pozostali uczestnicy nagrody pocieszenia.
Gratulujemy!!!

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno