Wydarzenia

banerek  

 

10 października w Zespole Szkół Nr 4 w Kutnie-Azorach odbyła się konferencja podsumowująca projekt Nauka i praktyka-staże zagraniczne.
Projekt jest realizowany w terminie od 1 grudnia 2017 roku do 30 listopada 2018 roku z funduszy Unii Europejskich, w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój PO WER, jako część projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów i absolwentów oraz kadry kształcenia zawodowego”. Beneficjentem jest Powiat Kutnowski. Głównym celem projektu jest ułatwienie wejście na rynek pracy 
i w dorosłość 30 uczniom Zespołu Szkół nr 4 w Kutnie –Azorach w zawodach: fryzjer, sprzedawca, mechanik pojazdów samochodowych, elektryk, murarz-tynkarz oraz organizacja dla nich miesięcznych staży w zagranicznych przedsiębiorstwach europejskich. 
Swoją obecnością zaszczycili szkołę pani Iwona Kaca- dyrektor Wydziału Edukacji Kultury i Sportu, pan Jacek Saramonowicz - dyrektor Zarządu i Rozwoju Powiatu oraz rodzice, pracodawcy i uczestnicy projektu w tym absolwenci.
Uczestnicy spotkania wysłuchali prezentacji przybliżającej informacje o projekcie, przedstawionej przez dyrektora szkoły oraz obejrzeli film przygotowany przez uczestników i opiekunów. Na spotkaniu zostały wręczone certyfikaty uczestnictwa w języku polskim oraz angielskim.
Pani Dyrektor Agnieszka Ryczkowska złożyła na ręce pani dyrektor Iwony Kacy podziękowania dla Starosty Kutnowskiego Krzysztofa Debicha za troskę o rozwój szkoły oraz zaangażowanie w kształcenie i wychowanie młodzieży.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno