Wydarzenia

banerek  

 

Trzydziestoosobowa grupa młodzieży z ZS Nr 4 w Kutnie- Azorach wyjechała do Reggio Emilia we Włoszech, gdzie spędzi 4 tygodnie realizując praktyki zawodowe u włoskich pracodawców. Projekt nosi tytuł„Europejski staż - szansą na lepszą pracę” w ramach programu ERASMUS + i jest realizowany w okresie 01.12.2018 - 30.11.2019.

W projekcie uczestniczą uczniowie klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodach mechanik pojazdów samochodowych i fryzjer oraz uczniowie klasy I, III i IV Technikum Zawodowego o kierunkach technik informatyk i technik spedytor.

Mobilność edukacyjna uczniów biorących udział w projekcie ma wpłynąć na nabycie przez uczniów doświadczenia zawodowego i podniesienie kompetencji zawodowych. Ma również wpłynąć na podniesienie atrakcyjności uczniów w oczach pracodawców, poprzez umożliwienie im nabycia kompetencji poszukiwanych na rynku pracy takich jak: znajomość języka obcego, umiejętność organizacji pracy, samodzielność, motywacja, komunikatywność, innowacyjność, elastyczność, wiara we własne możliwości, czyli szerokiego spektrum kompetencji miękkich.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

KONGRES ZAWODOWY

FILMM

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno