Wydarzenia

banerek  

 

WYNIKI KONKURENCJI ROZGRYWANYCH PODCZAS IMPREZY REKREACYJNO – SPORTOWEJ
„POŻEGNANIE LATA” - 25.09.2019R

I. Bieg przełajowy klas I o Puchar Dyrektora ZS Nr 4 im. Z. Balickiego w Kutnie-Azorach

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Michalak Maja – I WG 1. Grodecki Jakub – I WP
2. Kikosicka Magdalena – I TG 2. Koperski Szymon – I TP
3. Jóźwiak Amelia – I TG 3. Kanas Dominik – I WP

II. Rzut kaloszem

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Matysiak Anna – II WA 1. Trawiński Kacper – I WP
2. Kanas Dominik – I WP
3. Kopański Mateusz – IV TK

III. Przeciąganie liny

Chłopcy:

1. IV TKI
2. I TG
3. I WG

IV. Zwinnościowy tor przeszkód

Dziewczęta: Chłopcy:

1. Wawrzyniak Sylwia - I WG 1. Dzikowski Rafał – II WA
2. Jóźwiak Amelia – I TG 2. Prasał Patryk – IV TKI
3. Michalak Maja – I WG 3. Szybkowski Jakub – I WP
4. Kikosicka Magdalena – I TG 4. Grodecki Jakub – I WP

V. Siłowanie na rękę

Chłopcy:

1. Trawiński Kacper – I TG
2. Sochacki Wiktor – I WG
3. Selder Daniel– I WP

VI. Turniej piłki nożnej

Chłopcy:

1. I WG
2. II WA/TKI
3. I WP

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

TECHNIK URZĄDZEŃ I SYSTEMÓW ENERGETYKI ODNAWIALNEJ

energ

Mapa

Filim promocyjny

FILMM

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno