Wydarzenia

banerek  

 

W dniu 14 października 2019 r. obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły oraz wszyscy zaproszeni goście, zebrali się tłumnie na sali gimnastycznej. Punktualnie o godzinie 9.00 rozpoczęła się jedna z największych szkolnych uroczystości w ciągu roku: święto nauczyciela oraz ślubowanie klas pierwszych.
Pani dyrektor Agnieszka Ryczkowska powitała wszystkich przybyłych oraz wręczyła nagrody dla nauczycieli i pracowników szkoły. Jednocześnie wyraziła podziękowanie pracodawcom za trud, okazane serce oraz zaangażowanie w kształcenie i wychowanie młodzieży z Zespołu szkół nr 4 w Kutnie – Azorach. Zaszczytny tytuł „Przyjaciela Szkoły” otrzymali w tym roku właściciele zakładu „P.P.H.U. Elbema” – panowie Marek Misztal i Przemysław Bielicki, a także właścicielka „Atelier Fryzjerskiego” – pani Magdalena Kaźmierczak. Pani dyrektor wręczyła także statuetkę panu Piotrowi Siemianowskiemu – dyrektorowi Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie za działania na rzecz rozwoju szkoły i uczniów. W imieniu dyrektora nagrodę odebrali: pan Dariusz Broda – naczelnik Działu Kontroli Instruktażu Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie oraz pani Agnieszka Tufalska – starszy instruktor do spraw ruchowych. Przedstawiciele Zakładu Linii Kolejowych w Warszawie wręczyli stypendia dla wyróżniających się uczniów technikum o kierunku kształcenia: technik transportu kolejowego.
Następnie głos zabrali przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. Złożyli życzenia naszym drogim pedagogom i pracownikom szkoły, wręczając przy tym symboliczne kwiaty. Potem miało miejsce uroczyste ślubowanie klas pierwszych oraz ceremonia pasowania na ucznia Zespołu Szkół nr 4 w Kutnie – Azorach.
Po części oficjalnej rozpoczęła się akademia, którą w tym roku przygotowali uczniowie klasy II wa i III wa, zwłaszcza konferansjerki Katarzyna Stasiak i Ola Jędrzejczak. W pomoc w przygotowaniu byli także zaangażowani uczniowie klasy II TI odpowiedzialni za nagłośnienie – Kacper Sobczak i Adam Szałkowski oraz tegoroczni maturzyści z klasy IV TKI: Łukasz Kaźmierczak, Arkadiusz Smulczyk, Patryk Prasał i Jakub Zimowski. Warto wymienić Andrzeja Lewandowskiego z klasy I TP oraz Sarę Berlińską z klasy I TG, którzy ubogacili naszą akademię śpiewem i grą na trąbce i ukulele.
Na końcu uroczystości ponownie głos zabrała pani dyrektor Agnieszka Ryczkowska.
Wręczyła nagrody i dyplomy dla młodzieży zaangażowanej m.in. w szkolną imprezę sportowo – rekreacyjną „Pożegnanie Lata”. Złożyła także raz jeszcze najlepsze życzenia nauczycielom, pracownikom szkoły oraz podziękowała wszystkim za przybycie i udział w obchodach Dnia Edukacji Narodowej.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

KONGRES ZAWODOWY

FILMM

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno