Wydarzenia

banerek  

 

OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ KARIERY 2019
Już po raz jedenasty w Zespole Szkół Nr 4 w Kutnie – Azorach zorganizowany został Ogólnopolski Tydzień Kariery. W ramach promocji kształcenia zawodowego gościliśmy w naszej szkole uczniów z ostatnich klas szkoły podstawowej, dla których zorganizowane zostały zajęcia warsztatowe z zawodzie technik elektryk, informatyk i transport kolejowy. Uczniowie z SP Nr 2 w Kutnie, SP Nr 4 w Kutnie, SP Nr 7 w Kutnie, SP w Ostrowach, SP w Imielnie, SP w Strzelcach i SP w Witoni poznali również ofertę edukacyjną naszej szkoły. Dodatkowo chętni ósmoklasiści skorzystali ze zorganizowanych przez Ochotniczy Hufiec Pracy w Kutnie wycieczek do zakładów pracy, w których nasza młodzież z Branżowej Szkoły I Stopnia odbywa zajęcia praktyczne.
Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zajęciach z doradcami zawodowymi z instytucji zewnętrznych. Młodzież z klasy III wa pod patronatem OHP miała zajęcia z doradcą zawodowym z Młodzieżowego Centrum Kariery w Kutnie, a uczniowie klasy IV KI uczestniczyli w zajęciach warsztatowych z doradcą zawodowym z Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej w Kutnie.

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

TECHNIK SPEDYTOR

sped

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno