KOMUNIKAT DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ NR 4 W KUTNIE-AZORACH

Informuję, że w okresie od 30 listopada 2020r. do 3 stycznia 2021r.

ogranicza się w części funkcjonowanie szkoły.

• Zajęcia on-line będą realizowane w pełnym zakresie zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć
    z przedmiotów ogólnokształcących oraz przedmiotów zawodowych teoretycznych .
  • W celu uzupełnienia nauczania on-line, zróżnicowania form pracy lub problemów technicznych
    z Internetem nauczyciel może udostępnić materiały do pobrania poprzez dziennik elektroniczny Librus.
  • Zajęcia z przedmiotów zawodowych praktycznych mogą być prowadzone w szkole w grupach umożliwiających zachowanie dystansu społecznego, w wybranych dniach tygodnia w wymiarze nieprzekraczającym 10 godzin tygodniowo.
  • W przypadku decyzji o konieczności realizacji zajęć zawodowych praktycznych w szkole uczniowie zostaną o tym poinformowani najpóźniej w piątek poprzedzający tydzień z wprowadzonymi zmianami.
  • Uczniowie branżowej szkoły I stopnia będący młodocianymi pracownikami realizują zajęcia praktyczne u pracodawców (o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika )
  • Zajęcia zawodowe praktyczne w klasie II TP- elektrycy , które powinny odbywać się u pracodawców będą realizowane u pracodawcy (o ile u pracodawcy nie występują zdarzenia, które ze względu na aktualną sytuację epidemiologiczną mogą zagrozić zdrowiu młodocianego pracownika )
  • Dla uczniów, którzy nie mogą uczyć się zdalnie w domu ( np. warunki domowe, brak Internetu niepełnosprawność ucznia) będzie organizowane nauczanie stacjonarne w szkole
    z wykorzystaniem komputerów i niezbędnego sprzętu znajdującego się w szkole.
  • Podczas pracy zdalnej obowiązują Zasady organizacji zadań ZS nr 4 w Kutnie-Azorach
    z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkoły w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

• Kursy dokształcania teoretycznego będą odbywać się zdalnie.

Bardzo proszę o systematyczne śledzenie komunikatów na stronie internetowej szkoły, szkolnym fb oraz
w dzienniku elektronicznym.

Agnieszka Ryczkowska