Wydarzenia

banerek  

 

28 września i 1 października odbyły się w szkole wybory do Samorządu Uczniowskiego. Kandydatami do tegorocznych wyborów byli: Marcelina Raczyńska z klasy II TP, Oliwia Szambelan z klasy II TP, Patrycja Bujko z klasy II wa, Arkadiusz Gawenda z klasy IV KI, Katarzyna Uchmanowicz z klasy III TP, Krzysztof Olczak z klasy III TP, Gabriel Kostrzewski z klasy III wp i Cezary Staszewski z klasy IV KI. Nad całością wyborów czuwała komisja w składzie: Aleksandra Gawryszczak, Martyna Feliniak i Kamil Dziewulski oraz opiekun SU p. Emilia Pawłowska-Podsędek. W wyborach uczestniczyło 108 uczniów , 1 głos był nieważny. Nasi uczniowie zdecydowali, że Przewodniczącym Samorządu Uczniowskiego będzie Krzysztof Olczak z klasy IIITP, który zdobył 41 głosów, zastępcą przewodniczącego został Gabriel Kostrzewski z klasy IIIwp zdobywając 28 głosów. Na trzecim miejscu uplasowała się Patrycja Bujko z klasy IIwa ,zdobywając 11 głosów i zajmując stanowisko skarbnika. Sekretarzem została Oliwia Szambelan , która zdobyła 9 głosów natomiast członkami Samorządu zostali Arkadiusz Gawenda z klasy IV KI oraz Marcelina Raczyńska z klasy IITP.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!!!

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

KONGRES ZAWODOWY

kongres

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Bistro „Ale smacznie” - Adam Wasiak
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe - Ewa Ozdowska Kutno
ZAKŁAD PIEKARNICZO-CUKIERNICZY T. D. J. Ozdowscy Kutno
Zakład Piekarniczy „Krośniewice” - Cezary Jeziorski
Firma Cukiernicza „Wasiakowie” – Robert Wasiak
AUTO GARAGE – TECŁAW Renata Tecław w Kutnie
RIDERS Arkadiusz Przybysz w Kutnie
AUTO – NAPRAWA ZAGROSIK - Zbigniew Zagrosik w Kutnie
ATELIER FRYZJERSKIE - Magdalena Kaźmierczak
KLUB FRYZUR „OBSESJA” - Aneta Bentryn
„FRYZJERNIA” Studio Fryzjerskie - Magdalena Musiał

 

STUDIO FRYZUR ADAMA SZUBKI
Instalatorstwo Elektryczne - Piotr Wasielewski
Przedsiębiorstwo Usługowo Handlowe „SUWAŁA” - Zygmunt Suwała w Kutnie
Zakład Elektroinstalacyjny „ELEKTROBUD” - Grzegorz Zielinkiewicz
Zakład Remontowo-Budowlany - Józef Melka w Kutnie
Zakład INSTALACYJNO-BUDOWLANY SANIBUD - Jan Powietrzyński w Kutnie
AMZ – BIS Sp. z.o.o. w Kutnie
MPC SERVIS w Kutnie
NETSTAR s.c. Malinowscy w Kutnie