Dyrekcja i grono pedagogiczne

banerek  

 

Wykaz kadry kierowniczej i pedagogicznej

w roku szkolnym 2020/2021

Lp. Imię i nazwisko nauczyciela Nauczany przedmiot
KADRA KIEROWNICZA
1.

Agnieszka Ryczkowska

dyrektor szkoły, nauczyciel matematyki
2. Natalia Kamińska wicedyrektor szkoły, nauczyciel języka polskiego, wychowawca klasy II TG
KADRA PEDAGOGICZNA
3. Magdalena Borowiecka pedagog szkolny, wychowawca klasy II wp
4. Tomasz Czajkowski

język niemiecki, informatyka, przedmioty zawodowe

w zawodzie technik informatyk, wychowawca klasy I TP

5. Robert Marzec wychowanie fizyczne, wychowawca klasy II TP
6. Emilia Pawłowska-Podsędek bibliotekarz szkolny, wychowawca klasy III KI
7. Jerzy Pawlak

Historia, historia i społeczeństwo, geografia, wiedza

o społeczeństwie, wychowawca klasy II wg

8. Malwina Mikołajczyk podstawy przedsiębiorczości, edukacja dla bezpieczeństwa, wychowawca klasy I wa
9. Paweł Krajewski

filozofia, religia, matematyka, fizyka, wychowawca klasy

III wa

10. Magdalena Gawrysiak język angielski
11. Eliza Strupagiel język angielski
12. Grażyna Modlińska język polski
13. Jolanta Rosół chemia
14. Anna Kmieć-Nogalska biologia
15. Włodzimierz Pietrzak przedmioty zawodowe w zawodzie technik elektryk
16. Grzegorz Zielinkiewicz przedmioty zawodowe w zawodzie technik elektryk
17. Marcin Durka przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
18. Jakub Tarnowski przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
19. Rafał Prętkiewicz przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
20. Agata Krzyżyńska przedmioty zawodowe w zawodzie technik informatyk
21. Zbigniew Gąsiorowski przedmioty zawodowe w zawodzie technik transportu kolejowego
22. Adrian Wolski przedmioty zawodowe w zawodzie technik transportu kolejowego
23. Dawid Wolski przedmioty zawodowe w zawodzie technik transportu kolejowego
24. Urszula Szydłowska przedmioty zawodowe w zawodzie technik transportu kolejowego
25. Grzegorz Zakrzewski przedmioty zawodowe w zawodzie technik fotografii i multimediów
26. Piotr Tomaszewski przedmioty zawodowe w zawodzie technik fotografii i multimediów
27. Mariola Grodnicka przedmioty zawodowe w zawodzie technik fotografii i multimediów

TECHNIK TRANSPORTU KOLEJOWEGO

kolej

KONGRES ZAWODOWY

kongres

PATRONATY W ZS4

AMZ SA

Mapa

INFORMACJA KORONAWIRUS

KV

Uczestniczymy w programach

bezpszk eko ohp robosntortograffitiupbip

ologowanie

 

powiat

Jednostka Organizacyjna

Powiatu Kutnowskiego

WSPÓŁPRACUJEMY Z FIRMAMI:

Zakład Cukierniczy „WASIAKOWIE”

Zakład Cukierniczy „OZDOWSCY”

Piekarnia Witonia

Piekarnia Sójki

Piekarnia Krośniewice

Zakład Samochodowy Brzdęk w Wierzbiu

Zakład Samochodowy Jędrzejczak w Bardzinku

Zakład Samochodowy Miniszewscy w Kutnie

Zakład Samochodowy Paczkowscy  DIESEL-SERVICE w Kutnie

Zakład Samochodowy „GUMET” w Kutnie

Zakład Samochodowy Krukowski w Kutnie

Zakład Fryzjerski Klijo w Kutnie

Zakład Fryzjerski Adama Szubki Studio Fryzur w Kutnie

Zakład Fryzjerski „ U Ilony” w Kutnie

Zakład Przetwórstwa Mięsnego Koniarek  Kozia Góra

Zakład Elektryczny Wasielewski Kutno

 

Zakład Elektryczny ELEKTROBUD Ziętek w Kutnie

Zakład Elektryczny OLEK w Kutnie

Zakład Elektryczny Zielak w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Dach –Bud Tomasz Lach w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany Kaczmarek w Ostrowach

Zakład Remontowo-Budowlany MIK-BUD Andrzej Mikołajczyk w Kutnie

Zakład Remontowo-Budowlany „Budoterm” w Kutnie

Zakład Hydrauliczny SANIBUD w Kutnie

Zakład Hydrauliczny Kwiatkowski w Kutnie

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe  Ewa Ozdowska Kutno

MPC SERVIS w Kutnie

NETSTAR s.c.Malinowscy w Kutnie

Zakład Transportowy MARBIN w Kutnie,

PKS Kutno,

MZK Kutno,

Agroma POLSAD w Kutnie,

GRUAU POLSKA w Daszynie,

TONSMEIER CENTRUM Kutno